KONSTRUKTÉR FOREM

Strojírenství / Technika a vývoj · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, výrobní technicky orientovanou společnost se sídlem severozápadně od Prahy, hledáme  schopného/nou kandidáta/ku  na pozici KONSTRUKTÉR FOREM.

Náplň práce:

  • Konstrukce nových forem pro vstřikované a vyfukované výrobky
  • Tvorba výrobní dokumentace – 3D modely a 2D dokumentace
  • Tvorba simulací procesu vstřikování výrobků z termoplastů
  • Spolupráce na vzorkování nových forem pro vstřikované a vyfukované výrobky
  • Oponentura plastových dílů a externích konstrukcí forem
  • Optimalizace vstřikovacích nástrojů
  • Podpora spolupracujících oddělení (projekt, kvalita, výroba)
  • Inovativní používání nových technologií

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ v oboru strojírenství
  • 2 roky v oboru konstrukce vstřikovaných forem
  • Výborná znalost CAD pro konstrukci forem (SOLID EDGE, CATIA, NX, atd.)
  • Dobrá znalost technologie v oblasti vstřikování termoplastů
  • Znalost konstrukce vstřikovaných forem
  • Schopnost rozvíjet znalosti z oboru a sledovat nová technická řešení
  • Výhodou znalost simulačního SW pro proces vstřikování polymerů (MOLDEX případně znalost MOLDFLOW, nebo principiálně podobný program)
  • Schopnost  interpretace výsledků simulačních SW v konstrukci formy

Nabízíme:

  • Spolupráci na unikátních vývojových projektech v rámci R&D
  • Zázemí úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
  • Pestrou paletu zaměstnaneckých benefitů (firemní školka, flexi pracovní doba, kafetérie, stravování, možnost home-office, 13. plat, dovolená navíc
  • Odborné a jazykové vzdělávání

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz