ACCOUNT MANAGER / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE- Praha a Stř. Čechy

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Prodej a obchod · Praha

Pro našeho klienta, úspěšnou českou společnost podnikající v oboru IT zajišťující komplexní řešení jejich ICT infrastruktury se sídlem v Praze, hledáme šikovného kandidáta/tku na pozici:

Náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků a prodej technických řešení
  • dentifikace obchodních příležitostí a systematická práce se zákazníkem vedoucí k úspěšnému prodeji
  • splněný plán prodeje, úspěšně nastartovaná dlouhodobá spolupráce s novými zákazníky
  • komunikace se zákazníky, naslouchat jejich požadavkům a problémům a snažit se jim detailně porozumět
  • vyhledávat u zákazníků příležitosti k nasazení technologií
  • prezentovat potenciálním zákazníkům firemní zkušenosti a kompetence
  • prezentace řešení zákazníkovi, ale i přidanou hodnotu oproti konkurenci
  • spolupracovat se zkušeným konzultantem, který navrhne technické řešení na míru – společně budete tvořit nerozlučný tým se stejnými cíli
  • přicházet i s netradičními nápady na řešení

Očekáváme:

  • dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemný písemný projev
  • orientace na cíl-úspěšný prodej a nastavená dlouhodobá spolupráce
  • systematická práce v oblasti obchodu
  • alespoň základní představa o tom, jak IT ve větších organizacích funguje, jaké problémy řeší a jaké jsou nejběžnější technologie s tím spojené
  • elán, nadšení, schopnost domluvit se a potřeba posouvat sebe i věci kupředu
  • komunikativní angličtiny (občas je nutné obchodní materiály zpracovávat právě v angličtině nebo s někým v angličtině komunikovat
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • smysluplná práce, přátelské prostředí a motivující finančního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, sick days a občerstvení na pracovišti (nápoje a ovoce)
  • odborné i jazykové vzdělávání
  • auto, notebook, mobil

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz