ADMINISTRÁTOR CLOUDOVÝCH SLUŽEB

IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Náš klient, poskytovatel telekomunikačních služeb, hledá vhodného kandidáta na pozici ADMINISTRÁTOR CLOUDOVÝCH SLUŽEB.

Náplň práce:

  • Administrace VMware platfromy (Compute, Storage, Network)
  • Znalost VM ware technologie
  • Znalost ESXi, vCenter, vROPS,
  • VCP certifikace výhodou
  • Realizace cloudových zákaznických řešení na míru
  • Kooperace s odděleními napříč firmou
  • Administrace zálohovacího SW
  • Administrace SW potřebného pro běh služeb Cloudu
  • Linux a Windows
  • Diagnostika a řešení problémů zákazníka
  • Znalost VMware, Sítí (L2, L3), Operační systémy a aplikace
  • Evidence služeb a dokumentace (WIKI)
  • Účast na presales aktivitách
  • Objasnění technických požadavků zákazníka

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání ideálně technického směru, praxe v oblasti minimálně 3 roky
  • Orientace v DC technologiích, diskové pole, sítě, firewally
  • Praktické znalosti a dovednosti v oblasti správy virtualizace
  • Pokročilá znalost administrace technologií a systémů Linux Server / MS Windows Server/ cloudové služby
  • Znalosti v oblasti správy monitoringu IT serverového prostředí a IT služeb
  • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka (četba manuálů a dokumentace)
  • Chuť se zdokonalovat a učit se nové technologie
  • Samostatnost, pečlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v profesionálním týmu stabilní společnosti
  • Možnost seberealizace v rámci společnosti
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz