ANALYTICKÝ CHEMIK (SENIOR)-HPLC

Chemický průmysl / Farmacie / Věda a výzkum · Praha

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v Praze, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Měření a analytická činnost na nejmodernějších instrumentech LC-MS/MS a HPLC/FLD/UV
  • Podpora chodu laboratoře zejména po odborné stránce a doplňkové organizační stránce
  • Spolupráce s validačním specialistou při zavádění nových metod
  • Spolupráce při rozvoji produktů analýzy pesticidů a farmaceutických látek
  • Práce s LIMS na denní bázi
  • Spolupráce na systému kontroly kvality (ISO 17025)

POŽADUJEME:

  • VŠ chemického směru – VŠCHT (popř. blízkých oborů),
  • Dobrá znalost instrumentace HPLC a LC-MS/MS -praxe min. 3 roky
  • Zkušenost z akreditované laboratoře výhodou
  • Flexibilita, ochota učit se novému
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem (B1 – B2)
  • Týmový hráč
  • Práce na PC

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci na moderních přístrojích v laboratořích
  • Odborný rozvoj na pracovišti i mimo něj (kurzy, školení, přednášky, e-learning)
  • Odborný růst na pracovní pozici
  • Účast na odborných konferencích v zahraničí i v ČR
  • Úzká spolupráce s vědeckým projektovým týmem společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Bonusy
  • MultiSport karta
  • Možnost účastnit se firemních akcí

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz