APLIKAČNÍ TECHNIK- slaboproud- Praha

Elektrotechnika a energetika / IS/IT: Správa systémů a HW / Technika a vývoj · Praha

Náš klient, dodavatel průmyslového chlazení a tepelných čerpadel v Praze, hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

APLIKAČNÍ TECHNIK- slaboproud

Náplň práce:

  • technická podpora při přípravě nabídek řídících systémů pro technologické systémy v oblasti průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu
  • vypracování montážní dokumentace řešení těchto systémů v součinnosti s částí silnoproudu a měření a regulace
  • technická měření jednotlivých zařízení a kompresorových, resp. chladících stanic přístroji společnosti, vystavování protokolů měření a nabízení služby měření- jako samostatné obchodní komodity
  • analýza a vyhodnocení parametrů elektrických sítí
  • provádění návrhů řešení propojení jednotlivých zařízení s nadřízeným ovládacím systémem dle požadavků zákazníka
  • součinnost při realizacích jednotlivých zakázek, oživení systému
  • komunikace se zákazníkem ohledně jeho požadavků na nové nadřazené systémy, případně řešení problémů systémů stávajících
  • komunikace a spolupráce se zahraničními partnery, vyjasňování technických problémů vzniklých při montáži a servisu dodávaných zařízení po stránce ovládacích systémů
  • samostatná komunikace s technickou podporou v němčině nebo angličtině – písemnou formou

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ v oboru elektro – slaboproud, IT
  • aktivní přístup a zájem o práci
  • střední úroveň znalosti v AJ (převážně písemně, schopnost domluvit se)
  • znalost AUTOCAD výhodou
  • platnou vyhlášku 50/1978Sb., §6.

Nabízíme:

  • klouzavá pracovní doba
  • částečný home office
  • možnost zprostředkování ubytování ve firemním bytě (v místě sídla společnosti)
  • služební automobil (možnost využití pro osobní účely)
  • pravidelná školení
  • mobilní telefon, notebook
  • firemní benefity (Stravenky v hodnotě 100,- Kč, prodloužená dovolená (sick days, ředitelské volno mezi svátky) MultiSpor, výuka anglického jazyka
  • místo výkonu práce v Praze

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz