ASISTENT/KA FIN. – ADMIN. ODD. /ADMINISTRÁTOR/KA SPRÁVY NEMO

Administrativa · Praha

Pro našeho klienta, obchodně-technologickou společnost v Praze 10, hledáme kandidátky na pozici:

ASISTENT/KA FIN. – ADMIN. ODD. /ADMINISTRÁTOR/KA SPRÁVY NEMOVITOSTÍ

Náplň práce:

  • Tvorba a evidence smluv a smluvních podmínek
  • Objednávání zboží, řešení reklamací
  • Import /Export problematika
  • Fakturace
  • Řešení pohledávek
  • Zákaznický servis a podpora
  • Zadávání požadavků servisním technikům
  • Práce v různých aplikačních SW společnosti
  • Kontrola faktur a smluv
  • Komunikace s dodavateli / zákazníky / partnery
  • Administrativní a organizační činnost – dlouhodobé i krátkodobé pronájmy nemovitostí
  • Aktualizace inzerátů na webových portálech (primárně AirBnB a bezrealitky.cz)
  • Komunikace s hosty před / během pobytu
  • Aktualizace manuálů pro host
  • Příprava podkladů pro úklid, komunikace změnových požadavků
  • Vedení knihy hostů
  • Optimální cenotvorba
  • Uzavírání smluv apod.
  • Analýzy, podklady pro účtárnu, fakturaci

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem – každodenní využívání
  • Schopnost komunikace s rodilými mluvčími, zahraničními hosty hovořícími anglicky a to i po telefonu
  • Znalost práce s PC na pokročilé úrovni (MS Office – Word, Excel)
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Aktivní přístup k plnění svěřených úkolů
  • Chuť učit se novým věcem
  • Samostatnost, spolehlivost, serióznost, flexibilitu
  • Přirozenou pečlivost, zodpovědnost a loajalitu

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Firemní benefity po 1 roce zaměstnání
  • Zajímavé zaměstnání v příjemném a kreativním kolektiv
  • Možnost každodenní praxe cizího jazyka
  • Práce se zahraniční klientelou
  • Flexibilní pracovní doba (po 1 roce zaměstnání)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz