ASISTENT/KA LOGISTIKY (zpracování zakázek a dopravy)

Administrativa / Doprava, logistika a zásobování / Zákaznický servis · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti automotive a logistiky hledáme kolegu v rámci rozšíření týmu na pozici Asistent/ka logistiky. Pozice je zaměřena na administrativu a zpracování objednávek komunikaci s pracovníky skladu a zákazníky a poskytovatelů dopravy. Místo pracoviště Praha – východ (Jirny).

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy s menší praxí.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost v administrativě, zákaznickém servisu, logistice vítána
  • pokročilá znalost MS Excel
  • komunikační dovednosti, samostatnost, systematičnost
  • prozákaznickou orientaci, týmovost, rozhodnost, spolehlivost
  • komunikativnost, zodpovědnost, zaměření na výsledek a cíl
  • AJ na komunikativní úrovni (B1)

Pracovní náplň:

  • denní komunikace se zákazníky, zpracování objednávek v SW SAP a WMS
  • spolupráce s dopravce a transportními společnostmi, celním agentem
  • komunikace se skladem a dalšími kolegy, předávání informací
  • fakturace, reklamace, podpora zákazníků dle potřeby
  • přípravy přehledů a reportů, spolupráce na dalších logistických projektech
  • zpracování dalších dokumentů spojených s logistikou a dodávkou zboží, archivace
  • práce v MS Office a dalšími systémy, komunikace v AJ dle potřeby

Nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnost
  • zapracování, vzdělávání a systematický rozvoj a kariérní růst
  • přátelský tým a solidní pracovní prostředí
  • dobré finanční ohodnocení a roční bonusy
  • příspěvek na stravování, penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti zdarma
  • každý měsíc příspěvek na konto v systému Benefity.cz (Cafeteria systém)
  • sick days (5 dní ročně), týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu, místo pracoviště Jirny
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz