Asistent/tka logistiky / Recepční s AJ

Administrativa / Doprava, logistika a zásobování · Praha

Pro významnou mezinárodní průmyslovou společnost (stroje a zařízení pro automotive výrobu), stabilní a úspěšnou, hledáme v rámci doplnění týmu kandidáta/ tku na kombinovanou pozici Asistent/tka logistiky / Recepční s AJ. Jedná se o pozici, která propojuje činnosti spojené s podporou logistiky a s chodem recepce a kanceláří.

Požadujeme:
– SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
– zkušenost na pozici v administrativě, office managementu nebo podpoře logistiky ideálně 2 roky
– výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování
– organizační schopnosti, flexibilitu a samostatnost
– znalost AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni (telefony, maily, komunikace se zahraničními návštěvníky)
– schopnost samostatné práce na PC (Word, Excel)
– ochotu, zodpovědnost, loajalitu a spolehlivost, týmového ducha
– schopnost určit si priority a dotahovat projekty do konce

Náplň práce:
– administrativní podpora managera logistiky
– spolupráce na interních projektech
– denní komunikace se zákazníky z ČR i ze zahraničí (ve spojení s logistikou)
– řešení problémových zásilek, monitoring, doručení, práce v interním systému
– koordinace chodu kanceláře
– komunikace se správou budovy, s úklidovou společností, rezervace zasedaček
– péče o návštěvy
– zajištění cateringu pro návštěvy
– práce v interním SW, komunikace s ostatními pobočkami
– řešení nejasností, reklamací, požadavků zákazníků spojených se servisem a doručením strojů a zařízení

Nabízíme:
– příjemnou atmosféru v týmu na pracovišti
– zázemí stabilní a profesionální společnosti
– různorodou práci s možností seberealizace
– motivující a zajímavé finanční ohodnocení
– týden dovolené navíc, stravenky, školení, příspěvek na sport
– příjemný přátelský pracovní tým a pracovní prostředí
– možnost nástupu ihned
– pracoviště Praha 4 – Chodov

V případě vašeho zájmu se těšíme na Váš profesní životopis.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz