ASISTENTKA divize ( nástup ideálně ihned )

Administrativa / Cestovní ruch a ubytování / Média, reklama a PR · Praha

Pro úspěšnou společnost, která realizuje významné projekty z oblasti zábavního průmyslu hledáme asistentku, která bude zaměřena na zahraniční projekt . Jedná se o práci v příjemném a moderním prostředí v širším centru Prahy. Pozice je běžnou administrativní a samostatnou asistentskou pozicí. Pozice je vhodná pro juniornější i zkušenější kandidátky. Pozice je nastavena na rok dle projektu.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • 1 rok praxe na pozici asistentky
  • AJ na aktivní pokročilé úrovni ( denní komunikace se zahr.partnery..)
  • Znalost MS Office
  • Pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti
  • Pozitivní osobnost se zodpovědným přístupem k práci
  • Příjemné vystupování, samostatnost i týmovost
  • ČJ na výborné úrovni

Náplň práce:

  • Spolupráce s několika kolegy ( odborníky a specialisty) týmu
  • Rezervace zasedacích místností a přijímání návštěv, telefony, emaily
  • Kompletace a přípravy prezentací, kopírování a kompletace dokumentů
  • Zpracování příchozí pošty i odchozí pošty
  • Organizace služebních cest ( letenky, ubytování)
  • Přípravu podkladů pro účetní oddělení (kontrola faktur a cestovních příkazů)
  • Kompletace timesheetů managerů, jejich podpora dle potřeby
  • Drobné překlady a editace textů AJ/ ČJ
  • Organizace firemních schůzek a videokonferencí

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v širším centru Prahy
  • Práci v menším týmu příjemných kolegů
  • Zázemí prestižní společnosti a zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • Program nadstandardní zdravotní péče
  • Služební telefon pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování ve firemní restauraci
  • Firemní fitness a další benefity
  • Nástup ideálně ihned

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz