ASISTENTKA SERVISU/ Back office (medical)

Administrativa / Zákaznický servis · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti prodeje a servisu přístrojů pro zdravotnictví hledáme posilu do týmu servisní administrativa na pozici – Asistentka servisu/ Back office/ Servisní administrativa .Pozice je zaměřena na komunikaci se zákazníky z oblasti zdravotnictví ( hl. nemocnice), spolupráci se servisními techniky a s dalšími 3 kolegyněmi na obdobné pozici. Pozice je vhodná pro kandidátky se zkušeností v customer service, back office, vítána zkušenost se SAP.

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • pozitivní vztah k technice a k zákazníkům, ekonomice
  • zkušenost s podporou kolegů, zákazníků na obdobné pozici
  • prozákaznický přístup, samostatnost, komunikativnost
  • systematičnost, učenlivost, spolehlivost, pečlivost
  • zkušenost práce v SAP či SalesForce vítána
  • alespoň mírně pokročilá AJ ( písemná, občasná ústní komunikace)

Pracovní náplň:

  • denní komunikace s nemocnicemi a zdravotními zařízeními
  • zpracování poptávek k servisu zdravotních přístrojů ( záruky, další opravy)
  • úzká spolupráce se servisními techniky, konzultace konkrétních oprav
  • zjišťování zákaznických požadavků a potřeb, informace o cenách oprav
  • na základě podkladů fakturace oprav a práce v SW SAP
  • pracování informací o zakázkách a zákaznících v SalesForce
  • smluvní agenda, aktualizace DTB, řešení případných reklamací
  • občasná komunikace s centrálou v zahraničí
  • komunikace napříč firmou hl. finanční oddělení

Nabízíme:

  • samostatnou práci v přátelském týmu
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
  • odborné zaškolení
  • příjemné pracovní prostředí u stanice metra A
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu zašlete vaše CV .

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz