ASISTENTKA TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ

· Praha

Náš klient, obchodní společnost zaměřená na zdravotnickou techniku se sídlem na Praze 3, hledá do svého týmu schopnou kandidátku na pozici:

Náplň práce:

  • Přijímání a zpracování zákaznických objednávek
  • Komunikace se zákazníky
  • Příprava podkladů pro instalaci a servis přístrojů
  • Správa databáze přístrojů
  • Podpora obchodního týmu
  • Tvorba nabídek
  • Jednoduchý reporting
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Samostatnost a svědomitost
  • Komunikativní a vstřícné jednání
  • Dobré organizační schopnosti
  • Ochota učit se novým věcem
  • Základní znalost Excelu
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • Odolnost vůči stresu a zátěži, spolehlivost, pečlivost, přesnost, analytické schopnosti, týmový hráč, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Příjemná pracovní atmosféra, mladý a přátelský kolektiv
  • Dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny placeného volna na nemoc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky a slevu na mobilní tarif
  • Nápoje na pracovišti
  • Možnost vzdělávacích kurzů a školení, osobnostní růst
  • Možnost občasné práce z domova

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz