ASISTENTKA TOP managera (sport)

Administrativa / Marketing / Média, reklama a PR · Praha

Pro významnou sportovně-marketingovou agenturu obsazujeme pozici

asistentky, která bude administrativní a organizační oporou TOP managera – ředitele společnosti.
Hledáme aktivní, sympatickou, odhodlanou, organizačně zdatnou, diplomatickou a samostatnou asistentku, která na obdobné pozici pracovala a má blízko ke sportu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici min.2 roky
  • výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • velmi dobré organizační schopnosti, flexibilitu a samostatnost
  • komunikativní znalost Aj ( emaily, telefony, zahraniční návštěvy..)
  • velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, proaktivitu a týmového ducha
  • optimismus a radost z práce

Náplň práce:

  • kompletní podpora ředitele společnosti (je často mimo firmu)
  • řešení různé škály samostatných úkolů, objednávky občerstvení, kancel. potřeb, přijímání návštěv
  • příprava prezentací, podkladů pro smlouvy, zajišťování firemních akcí
  • účast na poradách vedení, zápisy z nich, přípravy přehledů a tabulek
  • spolupráce na organizaci zápasů sportovní reprezentace
  • dle potřeby objednávky hotelů, letenek, ubytování …
  • péče o zahraniční hosty, případné drobné překlady
  • zajištění dalších potřebných servisně podpůrných aktivit

Nabízíme:

  • zázemí menší sportovně-marketingové společnosti
  • zajímavou práci s velkou možností seberealizace
  • dobré finanční ohodnocení, firemní benefity
  • příjemný, přátelský, mladý tým
  • možnost nástupu ihned

V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte svůj životopis v ČJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz