BUSINESS ANALYST, DATA ANALYST, RISK MANAGER/ FRAUD

Bankovnictví a finanční služby / IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení · Praha

Pro mezinárodní společnost z oblasti poradenství a mezinárodních projektů obsazujeme pozici do multikulturního týmu, který se zabývá finanční kriminalitou (podvody, korupce, praní špinavých peněz…). Projekty se realizují po Evropě, Asii, Blízkém východě, Africe.

Hledáme business analytika, datového analytika, který má dobrou znalost SQL, pracoval by s velkými soubory dat, připravovat analýzy, ale také dokázal komunikovat s klienty (př. banky) a prezentovat. Pozice je nastavena jako samostatný specialista a konzultant.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (finance, matematika, statistika, IT)
  • zkušenost na pozici business analytika, analytika v bance apod.
  • dobrou znalost SQL a aplikací Dashboarding ( př. Power BI, Tableau..)
  • schopnost pracovat s čísly, daty, připravovat analýzy a doporučení
  • velmi blízký vztah k IT a technologiím
  • proklientskou orientaci, týmovost, iniciativnost a logické myšlení
  • plynulou AJ pro denní komunikaci ústně i písemně
  • ochotu cestovat

Pracovní náplň:

  • denní týmová práce na projektech finanční kriminality u klientů
  • analytická podpora projektů, práce s čísly, daty, SQL, systémy
  • kompletace potřebných dat, shromažďování problémových vstupů
  • identifikace problémů, testování, optimalizace procesů a nastavení funkcí
  • přípravy návrhů řešení pro potřeby klienta spolu s týmem
  • spolupráce na vývoji speciálních aplikací s IT specialisty týmu
  • komunikace s klienty a cesty do zahraničí dle potřeby

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prestižní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • profesní růst, zajímavou, pestrou, samostatnou a zodpovědnou pozici
  • možnost participovat na mezinárodních projektech
  • pracovní prostředí a přátelský multikulturní tým
  • místo pracoviště u stanice metra
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • nástupu dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme CV v AJ, případně ČJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz