Business Development Manager/SALES MANAGER

Bankovnictví a finanční služby / Pojišťovnictví / Prodej a obchod · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti zdravotního a úrazového pojištění, wellness a zdravého životního stylu hledáme kandidáta/tku na novou pozici New Business development manager, sales manager s výhledem pozice obchodního ředitele.

Pozice je zaměřena na budování sítě obchodních partnerů, kteří budou nabízet pojištění a získávání partnerů kteří se zapojí do konceptu služeb ( wellness, relaxace a regenerace). Pozice je podporována zahraniční centrálou, kde proběhne vstupní školení v AJ ( NJ), v Praze je zázemí malé lokální pobočky, pozice je velmi samostatná a zodpovědná.

Požadujeme:

  • SŠ,VŠ vzdělání
  • obchodní zkušenosti v oblasti služeb, cestovního ruchu, pojištění apod.
  • orientaci v oblasti pojišťovnictví, případně bankovnictví
  • komunikativnost, schopnost prezentovat, argumentovat
  • samsostatnost, proaktivitu, pozitivní přístup k práci
  • příjemné a profesionální vystupování, prozákaznickou orientaci
  • zkušenost s B2B obchodními aktivitami, zkušenost v jednání s TOP managery, zaměření na výsledek a na cíl
  • schopnost rychle zpracovávat informace a pracovat s nini
  • uživatelskou znalost MS Office ( Word, Excel, PowewrPoint)
  • AJ- aktivně nebo NJ – aktivně
  • Ř.P. sk B

Pracovní náplň:

  • práce s finančním rozpočtem pro obchod, plány, příparvy strategie
  • budování nových obchodních vztahů na českém trhu s obchodními partnery, budování distribuční sítě a péče o ní
  • prezentace, nabídky, řešení smluvních podmínek, vyjednávání
  • produktová školení obchodních partnerů, práce s marketingovými materiály, spolupráce s centrálou v zhraničí
  • sledování a monitoring konkurence
  • přípravy přehledů a reportů, komunikace s centrálou v AJ nebo NJ
  • účast na velektrzích, výstavách a odborných akcích
  • občasné cesty na centrálu v zahraničí, cesty za zákazníky dle potřeby

Nabízíme:

  • zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
  • odborná a produktová školení v zahraničí
  • možnost práce na nové, samsostatné klíčové pozici, která by výhledově měla být pozicí obchodního ředitele a malého týmu ( dle výsledků)
  • velmi příjemné komorní pracovní prostředí s několika kolegy
  • zajímavé finaanční ohodnocení s bonusovou složkou
  • auto ( po dohodě) , mobil, notebook, dovolená navíc……
  • možnost home office a flexibilní pracovní dobu
  • nástupu ihned či dohodou dle možností

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ ( nebo NJ).

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz