C/C++ VÝVOJÁŘ PRO AUTOMATIZAČNÍ TESTY

IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, výrobní technicky orientovanou společnost se sídlem severozápadně od Prahy, hledáme kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • návrh a realizace testovacích scénářů softwaru (např. unit testy)
  • manuální testy
  • vytváření a ověřování checklistů
  • vytváření a údržba dokumentace softwaru
  • komunikace a kooperace v týmu, prezentování a obhajoba výsledků práce, reporting

Požadujeme:

  • znalost jazyka C
  • orientace v jazycích C++, C#
  • analytické schopnosti
  • proaktivní přístup
  • SŠ se zaměřením na elektroniku / informatiku
  • znalost AJ na úrovni čtení dokumentac
  • znalost platformy STM32 výhodou
  • znalost GCC toolchainu, orientace v GIT, Win32 API výhodou

Nabízíme:

  • práce na unikátních embedded vývojových projektech pro zdravotnická lůžka
  • příležitost testovat a účastnit se vývoje nejmodernějších technologií
  • zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • možnost spolupráce na IČO
  • možnost kombinace práce z domova a práce v kanceláři
  • široká škála benefitů (roční bonusy, kafeterie, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, Multisport, dovolená navíc)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz