COMPANY LAWYER / Firemní právník ( IT oblast, projekty )

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / Právní služby · Praha

Pro významnou zahraniční společnost, která pracuje v řadě oblastí, hledáme Firemního právníka, který má zkušenosti v oblasti obchodního práva a duševního vlastnictví v mezinárodní společnosti z technologické, IT, SW oblasti. Bude připraven pracovat na mezinárodních projektech, pracovat v AJ ( velká část podkladů a smluvních dokumentů, interní komunikace s kolegy po Evropě) a ČJ.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti práva
  • Praxe v oblasti firemního a obchodního práva v mezinárodním prostředí cca 3-5 let
  • Znalost prostředí firem z IT či jiných technologických společností – NUTNÁ
  • Zkušenost v problematice duševního vlastnictví, licencí
  • Kvalitní komunikační, negociační, pracovní, etické schopnosti
  • Loajalitu k firmě, samostatnost, spolehlivost, týmovost
  • AJ na aktivní/plynulé úrovni (nutná), aktivní český či slovenský jazyk
  • Ochotu cestovat dle potřeby do zahraničí

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za právní agendu společnosti v oblasti obchodního práva IT projektů
  • Příprava a uzavírání smluv o technologii/ IT projektech (jejich dojednání s klientem a prodejcem, doladění interních smluvních procesů..)
  • Konzultace v záležitostech souvisejících s technologiemi (včetně interního hodnocení rizik nových řešení RPA) práv IP
  • Zajištění a zasmluvnění aktivit v oblasti duševního vlastnictví ve vztahu k projektům
  • Poskytování expertních doporučení ohledně právních záležitostí IT (SW) projektů
  • Spolupráce s vedoucími / týmy technologií a dalšími odděleními ve střední a východní Evropě
  • Právní poradenství v oblasti shromažďování a používání dat pro jednotlivé projekty
  • Orientace v právních normách souvisejících s projekty po Evropě a kooperace s dalšími právníky

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prestižní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Profesní růst, zajímavou, pestrou, samostatnou a zodpovědnou pozici
  • Možnost participovat na lokálních i mezinárodních projektech
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • Místo pracoviště u stanice metra
  • Motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • Nástupu dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v českém a anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz