COMPANY LAWYER / Firemní právník

Právní služby · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti prodeje zdravotní techniky a spotřební elektrotechniky obsazujeme pozici Company Lawyer& Compliance Manager.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti práva
  • Praxe v oblasti firemního a obchodního práva v mezinárodním prostředí
  • Zkušenost v oblasti compliance, znalost správního práva, veřejných zakázek apod.
  • Kvalitní komunikační, negociační, pracovní, etické schopnosti
  • Loajalitu k firmě, samostatnost, spolehlivost, ochotu se dále vzdělávat
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Lotus Notes)
  • AJ na aktivní úrovni (nutná)

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za právní agendu společnosti v různých oblastech
  • Evidence právních norem, zpracování stanovisek, právních podání, žádostí, odvolání..
  • Příprava návrhů smluv, vzorových smluv a právní dokumentace, agenda GDPR
  • Zajišťování souladu holdingových smluv a obchodních podmínek s českým právem
  • Poskytování právního poradenství spolupracovníkům a managementu
  • Zodpovědnost za oblast compliance – sledování lokálních/ mezinárodních předpisů týkajících se compliance, jejich implementace, aktualizace, testování směrnic a procedur
  • Aktivní komunikace a školení zaměstnanců compliance témat
  • Sledování legislativních změn a vyhodnocení dopadů na činnost společnosti
  • Spolupráce na přípravě valných hromad společnosti
  • Úzká spolupráce s managementem společnosti a regionálním managerem v zahraničí
  • Zastoupení firmy před soudy, obchodními rejstříky a orgány státní správy
  • Účast na pravidelných interních setkáních a příprava zpráv pro mateřskou společnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Profesní růst, zajímavou, pestrou, samostatnou a zodpovědnou pozici
  • Možnost participovat na interních změnách a rozvoji pozice
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • Místo pracoviště u stanice metra
  • Motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • Nástupu ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v českém a anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz