Country Sales manager/ Director ( chemie, čištění..)

Chemický průmysl / Prodej a obchod · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti chemických produktů hledáme kandidáta na pozici Regionálního sales managera/ directora pro ČR a SR. Záběr zákazníků je v oblasti hotely, restaurace, servisní služby….

Požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání ( chemického, ekonomického, technického směru )
– zkušenost z obdobné pozice v oblasti sales managementu
– orientace v oblasti HoReCA, služby, chemie
– manažerské dovednosti, rozhodnost, pracovitost, korektnost
– strategické myšlení, vyjednávací a komunikační dovednosti
– zkušenost s vedením týmu, proaktivní přístup
– přehled ve finanční a obchodní oblasti
– aktivní znalost AJ (nutná)

Pracovní náplň:
– vedení a budování obchodního týmu (12 podřízených)
– hodnocení, motivace, školení, práce s jednotlivci i týmem
– podíl na tvorbě obchodní strategie pro ČR a SR
– plánování, forecasting, budgeting, reporting
– komunikace s VIP zákazníky, účast na strategických jednáních
– reporty, přehledy, práce v SW SAP, úzká spolupráce s country managerem
– komunikace v AJ se zahraniční centrálou a nadřízeným
– občasné cesty po ČR a do zahraničí

Nabízíme:
– velmi zajímavou manažerskou pozici se širokým záběrem
– možnost pracovní i osobní seberealizace
– příjemné prostředí a přátelský pracovní tým
– motivující finanční ohodnocení s bonusovou složkou
– auto, mobil, notebook a další benefity

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz