Customer Service Coordinator / technické produkty

Administrativa / Zákaznický servis · Praha

Pro významnou tradiční mezinárodní společnost z oblasti výroby, prodeje, servisu a pronájmu technických produktů pro různá průmyslová odvětví, zejména pro oblast automotive, hledáme kandidáta/tku na pozici Customer Service Coordinator / Service Coordinator.

Pozice je prostředníkem mezi servisními techniky a klienty (v rámci ČR). Jedná se o poskytnutí podpory pro splnění požadavků klienta tak, aby jej mohl servisní technik realizovat.

Požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání
– prokazatelné pracovní zkušenosti na pozici spojené s komunikací a podporou zákazníků
– komunikační dovednosti, příjemné vystupování
– pokročilou znalost AJ
– velmi dobrá znalost práce na PC, SAP – výhodou
– ochotu, zodpovědnost, loajalitu a spolehlivost, týmového ducha
– komunikativnost, kvalitní time management, ochotu učit se novým věcem, optimismus a radost z práce

Náplň práce:
– administrativní podpora zakázek v dané produktové oblasti (utahovací systémy, automotive)

– komunikace se zákazníky (z ČR i ze zahraničí)
– přijímání objednávek, zadávání do systému, telefony, emaily
– práce v SW SAP, reporting
– řešení dotazů, nejasností, reklamací, požadavků zákazníků, fakturace

Nabízíme:
– zázemí stabilní a profesionální společnosti
– zajímavou, různorodou práci v zákaznické podpoře
– odpovídající finanční ohodnocení
– příspěvek na sport, stravenky, školení, nadstandardní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní pojištění, teambuildingové aktivity, občerstvení na pracovišti
– příjemný přátelský pracovní tým, moderní pracovní prostředí
– nástup možný ihned, pracoviště Praha 4

Pokud Vás popis pozice zaujala, máte relevantní zkušenosti a zajímá Vás více informací, těšíme se na Váš profesní životopis.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz