CUSTOMER SERVICE / sales support / showroom design

Administrativa / Prodej a obchod / Zákaznický servis · Praha

Pro renomovanou společnost z oblasti designového nábytku hledáme posilu týmu na pozici Customer Service/ sales support zakázek a sales managera pro zákazníky B2C. Práce je na v designovém showroomu významné firmy z oblasti deignového nábytku, komplexních projektů vybavování prostor komerčních i privátních.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pracovní zkušenost na obdobné pozici customer service, sales support
  • otevřenost, prozákaznický a pozitivní přístup, proaktivitu
  • týmovost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem ( telefony, emaily, občas osobní kontakt)
  • dobrou znalost MS Office ( Word, Excel, PP)
  • zájem o interiér, design, architekturu

Pracovní náplň:

  • denní komunikace s obchodníkem segmentu, dodavateli
  • komunikace se zákazníky showroomu, přijímání klientů ( často AJ)
  • podpora při realizaci kompletních zakázek nábytku
  • tvorba nabídkových prezentací práce v PP, Excelu a SW ABRA
  • vyhledávání informací, podkladů, dat, práce v interní DTB
  • denní komunikace s dodavateli v AJ v zahraničí
  • pomoc při marketingových akcích
  • správa a aktualizace ceníků a cenovek, řešení reklamací
  • zajišťování informací a vzorků pro team, product management
  • vypracování podkladů pro reporting zakázek

Nabízíme:

  • příjemné prostředí a přátelský tým
  • místo pracoviště v širším centru Prahy
  • práci na zajímavých projektech s hezkými a kvalitními produkty
  • motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou
  • firemní benefity (mobil, 3 sick days, dovolená navíc, multisport karta, os. rozvoj..)
  • možnost nástupu ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ .

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz

V případě zájmu prosíme vyplňte následující poptávkový formulář:

    Zasláním životopisu a dalších dokumentů, udělujte souhlas se zařazením svých osobních údajů do databáze personální agentury OPENN s.r.o. a s jejich dalším zpracováním za účelem zprostředkování zaměstnání a souvisejících služeb.

    Vytisknout nabídku