Customer service specialist/polština a angličtina

Administrativa / Doprava, logistika a zásobování / Zákaznický servis · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti přístrojové techniky obsazujeme pozici Specialist/ky zákaznického servisu/ Customer service, který/rá bude pečovat o zákazníky ve svěřeném regionu části Evropy a denně bude komunikovat v polštine a angličtině.

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
• zkušenost v oblasti zákaznického servisu, mezinár. obchodu apod.
• zkušenost s koordinací zakázek a zákaznickou podporou
• velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), znalost SAP výhodou
• výborné komunikační dovednosti, prozákaznické zaměření
• velmi dobré organizační schopnosti, flexibilitu a samostatnost
• ochotu, zodpovědnost, loajalitu a spolehlivost, týmového ducha
• iniciativu, optimismus a radost z práce
• AJ úrovni slovem a písmem (denní potřeba), PJ/polština ideál rodilý mluvčí

Náplň práce:
• administrativní podpora zakázek ve svěřeném regionu Polska
• denní komunikace se zákazníky, práce v SW SAP
• řešení objednávek, zadávání do systému, telefony, emaily
• sledování průběhu jednotlivých zakázek, koordinace spec. požadavků
• komunikace s logistikou a sklady, supply chain v zahraničí
• fakturace, dodací listy, řešení nejasností, reklamací, požadavků zákazníků
• denní operativa, komunikace v AJ,PJ případně ČJ

Nabízíme:
• práci pro prestižní mezinárodní firmu
• přátelský tým s lokálním managementem
• zajímavou práci s velkou možností seberealizace
• motivující finanční ohodnocení
• týden dovolené navíc, stravenky, školení, mobil
• místo pracoviště u stanice metra A, možný home office (kombinace)
• nástup možný 1.5/1.6. 2024

V případě vašeho zájmu zašlete své CV v AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz