DATA ANALYST / Datový analytik

Ekonomika a podnikové finance / IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / Prodej a obchod · Olomoucký kraj

Pro zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky hledáme na novou pozici DATA ANALYST kolegu/ kolegyni, který/rá bude zpracovávat řady analýz pro lokální i zahraniční management. Pozice je vhodná pro zkušenější i juniornější kandidáty. Místo pracoviště je Přerov.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti v oblasti analýz
  • výbornou znalost Excelu, zákl. znalost SQL
  • matematické uvažování, logické a analytické myšlení
  • smysl pro detail, přesnost, vhled do datových výstupů
  • samostatnost i týmovost, ochotu učit se a pracovat na nových projektech
  • zkušenost na obdobné pozici vítána
  • AJ středně pokročile

Pracovní náplň:

  • denní práce s čísly, daty (Excel a CRM systémy, SQL, OBIS..)
  • získávání, čištění a zpracování dat z různých zdrojů
  • testování dat, počáteční analýzy k posouzení kvality údajů
  • hloubkové analýzy skutečností, trendů, faktů (termíny, produktivita, kvalita, kapacita, počty servisních úkonů….)
  • úpravy vkládání dat pomocí skriptů
  • identifikace nových příležitostí pro zlepšování procesů
  • přípravy reportů, přehledů pro management, jejich prezentace
  • spolupráce s kolegy z týmů, českým managementem a komunikace s centrálou v zahraničí v AJ

Nabízíme:

  • zázemí stabilní zahraniční stabilní společnosti
  • zajímavou, pestrou samostatnou pracovní náplň
  • perspektivní zaměstnání, přátelský tým
  • možnost profesního i osobnostního růstu
  • dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, firemní akce, pružná pracovní doba…
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz