DATA SCIENCE & ENGINEERING MANAGER / consulting

Bankovnictví a finanční služby / IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Pro mezinárodní společnost z oblasti poradenství a mezinárodních projektů obsazujeme pozici DATA SCIENCE & Engineering managera, který povede multikulturní tým datových analytiků a IT specialistů. Ti pracují na projektech především pro na projektech pro banky a pojišťovny. Práce je zaměřena na mezinárodní projekty, zastřešení týmu kolem 10 lidí, komunikaci především se zahraničními klienty. Jde o propojení statistiky, matematiky, IT technologií a zastřešením projektů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (finance, matematika, statistika, IT)
  • zkušenost s Data Science, Data Engineering, Managementem
  • vítáme business zkušenosti s Financial Risk, Pricing, Customer Analytics, Geoanalytics, IoT…
  • schopnost pracovat s čísly, Big Daty, vývoji datových infrastruktur, Cloudových dat.platfotmách
  • velmi blízký vztah k IT a technologiím ( př. Machine Learning, Al solutions..)
  • proklientskou orientaci, týmovost, iniciativnost a logické myšlení
  • schopnost prezentovat, věnovat se project managementu
  • zkušenost s vedením týmu a projektů
  • plynulou AJ pro denní komunikaci ústně i písemně
  • ochotu cestovat

Pracovní náplň:

  • denní týmová práce na projektech pro klienty, jejich vedení
  • vedení týmu datových analytiků, matematiků, IT specialistů, jejich motivace, podpora
  • zodpovědnost za projekty ( př. statist. modelování dat, programování IT)
  • pozice je asi 70% management a 30% Data Science a Data Engineering
  • komunikace s klienty, prezentace výsledků týmu, reporting
  • identifikace problémů, využití business analýz, data mining
  • přípravy návrhů řešení pro potřeby klienta spolu s týmem, jejich implementace
  • cesty do zahraničí dle potřeby a typu projektů

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prestižní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • profesní růst, zajímavou, pestrou, managerskou pozici
  • možnost participovat na mezinárodních projektech
  • pracovní prostředí a přátelský multikulturní tým
  • místo pracoviště u stanice metra
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • nástupu dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme CV v AJ, případně ČJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz