DATABÁZOVÝ SPECIALISTA

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Náš klient, obchodně vzdělávací společnost v centru Prahy , hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Podílení se na realizaci projektů
  • Návrhy technického způsobu realizace GIS z pohledu způsobu uložení dat (databází) a datových modelů
  • Podílení se na implementaci geodatabází jako součásti celopodnikových GIS řešení
  • Realizace projektů souvisejících s transformací dat a poskytnutí odborné konzultace k příslušné problematice
  • Poskytuje školení zabývající se problematikou správy prostorových dat a geodatabází
  • Technicky a odborně podporuje prezentace geodatabázových technologií.

Požadujeme:

  • Znalosti způsobů ukládání prostorových dat
  • Schopnost tvorby datových modelů
  • Orientaci v databázových systémech různých poskytovatelů
  • Pokročilou (administrační) znalost RDMBS Oracle, SQL Server, PostgreSQL
  • Schopnosti programování v jazyce SQL,
  • Znalost práce v operačním systému Microsoft Windows, MS Office a informačním systému pro řízení projektů a vývoj software (např. JIRA)
  • Dobré komunikační dovednosti, schopnost porozumět požadavkům zákazníka
  • Znalost anglického jazyka (porozumění odbornému textu)
  • Příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost.
  • Orientace a znalost geografických informačních systémů
  • Znalost datového modelu geodatabáze výhodou
  • Znalost práce v CASE nástrojích (např. Enterprise Architect) výhodou
  • Znalost technologie ArcGIS Pro výhodou
  • Orientace a praxe s nástroji pro migrace dat (FME)
  • Znalost OS Linux / UNIX

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou práci v profesionálním a zároveň přátelském prostředí
  • Vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Sicks days, home office
  • Stravenky
  • Penzijní pojištění

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz