DEMO STOCK ASSISTANT / Technik ( junior)

Doprava, logistika a zásobování / Elektrotechnika a energetika / Řemeslné a manuální práce · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky hledáme DEMO Stock Asistenta/Technika (juniora).

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy ( př. SPŠ, biomedicína) s menší praxí.

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického

– pozitivní vztah k technice

– organizační schopnosti, smysl pro pořádek a zodpovědnost

– komunikativnost, ochotu, proaktivitu, flexibilitu, fyzickou zdatnost

– uživatelskou znalost MS Office a ŘP sk. B

– základní znalost AJ

Pracovní náplň:

– komunikace s obchodníky, servisními techniky a zákazníky

– transport a instalace medicínské techniky

– přípravy techniky a materiálu k zapůjčení

– správa svěřené techniky ve skladu, práce s DTB

– občasné cesty do terénu k zákazníkům na instalace

– plánování a organizace činností dle potřeby a priorit

Nabízíme:

– příjemný a přátelský pracovní tým

– zázemí stabilní zahraniční společnosti

– motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů

– zaškolení a týmový podpora

– místo pracoviště u stanice metra

– nástup možný ihned či dohodou

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz