DESKTOP VÝVOJÁŘ-GIS (ARC GIS)

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Technika a vývoj · Praha

Náš klient,obchodně vzdělávací společnost v centru Prahy, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání s orientací na IT
  • znalosti principů a metodiky vývoje software
  • znalosti a schopnosti vývoje nad platformou .NET (C#)
  • znalosti a schopnosti programování v jazyce Python
  • znalosti v oblasti informačních technologií a geoinformatiky
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost prezentovat
  • výbornou znalost anglického jazyka, porozumění anglickému odbornému textu,
  • znalost práce v operačním systému Microsoft Windows, MS Visual Studio
  • MS Office a informačním systému pro řízení projektů a vývoj software (např. JIRA)
  • slušné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost
  • orientace a znalost geografických informačních system výhodou
  • znalost síťového prostředí
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • schopnost hledat nestandardní řešení,
  • samostatně se vzdělávat, chuť učit se nové věci.

Náplň práce:

  • podílí na realizaci projektů, navrhuje technický způsob realizace zejména desktopových, ale i serverových řešení a provádí jejich vývoj
  • podílí na implementaci řešení vytvořených nad technologií ArcGIS (včetně webových aplikací)
  • poskytuje odborné konzultace, technicky a odborně podporuje prezentaci produktů a případně i školí kurzy zabývající se pokročilým využitím softwaru

Nabízíme:

  • zajímavou různorodou práci v profesionálním a zároveň přátelském prostředí
  • vzdělávání
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • sicks days, home office
  • stravenky
  • penzijní pojištění

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz