DISPEČER/KA / KOORDINÁTOR/KA SERVISU

Administrativa / Doprava, logistika a zásobování / Zákaznický servis · Praha

Dispečer/ka/ Koordinátor/ka servisu

Pro zahraniční společnost z oblasti technických produktů pro obchod, zdravotnictví i průmysl hledáme novou posilu do týmu podpory zákazníků na pozici Dispečera/ ky/ Koordinátor/ky servisu. Pozice je zaměřena na komunikaci, organizaci a administrativu. Je vhodná pro zkušené i méně zkušené kandidáty.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s podporou zákazníků na obdobné pozici
  • prozákaznický přístup, samostatnost, komunikativnost
  • smysl pro technické produkty, spolehlivost
  • komunikativní AJ ( telefony, emaily)

Pracovní náplň:

  • základní činnost je vysílání servisních techniků k servisním úkonům
  • denní komunikace se zákazníky ( firmami) v ČR a SR po telefonu a emailu
  • zpracování objednávek k servisu zařízení
  • práce v interním SW Navision, zadání oprav a servisu technikům
  • koordinace plánů a cest techniků za zákazníky
  • písemná komunikace s centrálou v zahraničí v AJ
  • případně komunikace se zákazníky i v zahraničí po Evropě- AJ
  • komunikace napříč firmou

Nabízíme:

  • samostatnou práci v přátelském týmu
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned

V případě vašeho zájmu zašlete vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz