EDUCATION MANAGER CEE/ koordinátor vzdělávání – medical

Personalistika a HR / Zdravotnictví a sociální péče · Praha

Pro význanamnou zahraniční společnost z oblasti zdravotní techniky hledáme Education managera/ managera ( koordinátora) vzdělávání pro CEE region pro oblast zdravotnictví. Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří se pohybovali v oblasti koordinace vzdělávání jednoznačně v oblasti zdravotnictví ( přístroje, medicínské techniky…) či příbuzných oblastech. Často se bude spolupracovat s lékaři z nemocnic pro které budou školení realizována v ČR i zahraničí. Pozice je spojena také s cestováním do Polska či do Adriatic oblasti, kde se také bude školení koordinovat.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání medicínského, pedagogického, HR apod. směru
  • zkušenost na obdobné pozici v oblasti vzdělávání pro lékaře v nemocnicích – nutná!!!
  • pozitivní vztah k medicíně a lékařskému prostředí
  • organizační a komunikační schopnosti, schopnost budovat vztahy
  • ochotu a možnost cestovat místně i do zahraničí
  • aktivní znalost AJ (denní komunikace slovem i písmem)
  • řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:

  • organizace odborných, produktových školení lékařů v nemocnicích
  • denní komunikace s nemocnicemi, lékařskými zařízeními
  • sestavování vzdělávacích plánů v souladu s evropskou strategií
  • spolupráce s obchodem, marketingem, product managementem
  • osobní účast na školeních dle potřeby, účast na kongresech a workshopech
  • komunikace s odbornými školiteli, supervize školení v nemocnicích, reporty
  • správa rozpočtu, zajištění prostor, termínů, kvality odborných školení
  • získávání zpětné vazby, odpovědnost za smlouvy, fakturace, realizace od A do Z
  • cesty po ČR dle potřeby a cesty do Polska 1-2 krát měsíčně, občas Adriatic
  • pravidelná komunikace v AJ s centrálou v Německu, kolegy po Evropě
  • práce s interními SW, reporty nadřízenému v ČR a v zahraničí v AJ

Nabízíme:

  • příjemný a přátelský pracovní tým
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • možnost dalšího profesního rozvoje a seberealizace
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu neváhejte zaslat své CV v anglickém a českém jazyce .

Budeme se těšit na vaše odpovědi!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz