ELEKTROMONTÉR- Praha

Elektrotechnika a energetika · Praha

Pro našeho klienta společnost působící v Praze v oblasti elektromontáží, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Požadujeme:

  • vyučen, nebo SŠ v oboru elektro silnoproud
  • platnou Vyhlášku 50 minimálně paragraf 6
  • schopnost číst v projektové dokumentaci
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • praktickou zkušenost s elektromontážemi na stavbách
  • znalost problematiky silnoproudých elektromontáží
  • řidičský průkaz B-aktivní řidič

Náplň práce:

  • provádění silnoproudých elektromontáží na stavbách
  • provádění silnoproudých elektromontáží ve výrobních provozech

Nabízíme:

  • přátelské pracovní prostředí
  • jistotu zaměstnání v zavedené firmě s 25letou historií
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • služební telefon
  • služební vozidlo
  • zajímavé pracovní ohodnocení, mimořádné odměny
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nebo ŽL
  • nástup možný ihned
  • možnost bydlení ve firemním společném bytě v Praze

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz