ELEKTROTECHNIK/ SERVISNÍ TECHNIK – průmyslová zařízení

Elektrotechnika a energetika / Technika a vývoj / Zákaznický servis · Moravskoslezský kraj

Pro inovativní zahraniční firmu z oblasti průmyslových zařízení hledáme kandidáty na pozici Servisní technik pro průmyslové nářadí a přístroje . Pozice je vhodná jak pro zkušené kandidáty s praxí, tak i pro šikovné absolventy s menší praxí z oblasti elektro. Místo pracoviště je lokalita Frýdek-Místek.

Požadujeme:
– SOŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru
– oblibu v technice a přístrojích, zkušenost se servisem
– vyhláška 50 § 6 (a vyšší)
– technický vhled, schopnost propojení práce mechanika – elektronika
– komunikativnost, ochotu, spolehlivost proklientský přístup
– chuť a schopnost učit se novým věcem a technologiím
– uživatelskou znalost MS Office
– komunikativní znalost AJ (manuály, podklady, interní komunikace)

Pracovní náplň:
– servisní opravy průmyslového nářadí
– povinné bezpečnostní prohlídky
– instalace a zprovoznění některých nářadí/ přístrojů
– řešení problemů, instalace SW, menší programování PLC
– vyřizování požadavků zákazníků, řešení problémů
– řešení specifických problemů s dalšími kolegy a tech. podporou
– administrace oprav, vedení agendy oprav

Nabízíme:
– příjemný a přátelský pracovní tým
– zázemí stabilní zahraniční společnosti
– motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
– podrobné odborné zaškolení
– nástup možný ihned
– práce ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední)

V případě vašeho zájmu se těšíme na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz