EMBEDDED VÝVOJÁŘ

IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, výrobní technicky orientovanou společnost se sídlem severozápadně od Prahy, hledáme kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Implementace, kódování a testování SW v C, popř. C++, C# na embedded projektech
  • Tvorba SW modulů
  • Návrh architektury SW, algoritmů a datových struktur
  • Spolupráce s produktovými manažery, vytváření a formulace interního zadání SW
  • Konzultace návrhu HW elektroniky
  • Komunikace a kooperace v týmu, prezentování a obhajoba výsledků práce, reporting

Požadujeme:

  • Dobrá znalost jazyka C, praxe ve vývoji softwaru pro embedded zařízení
  • Znalost algoritmizace a programovacích technik
  • Znalost elektroniky, schopnost číst a konzultovat elektrická schémata
  • Analytické schopnosti, zaměření na koncepční vývoj SW, flexibilita kódovacího stylu
  • Proaktivní přístup
  • SŠ, ideálně VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku / informatiku
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost platforem ARM Cortex, STM32, Eclipse/GNU-ARM, GIT výhodou
  • GCC toolchain, Win32 API, .NET, C++, C# výhodou

Nabízíme:

  • Práce na unikátních embedded vývojových projektech pro nemocniční lůžka s celosvětovým dopadem
  • Příležitost vyvíjet a aplikovat nejmodernější technologie
  • Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • Možnost spolupráce na IČO
  • Možnost kombinace práce z domova a práce v kanceláři
  • Široká škála benefitů (roční bonusy, kafeterie, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, Multisport, dovolená navíc)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz