ERP system specialist / IT analyst

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti biomedicínské-zdravotní techniky hledáme ERP specialistu, analytika, bystrého kandidáta i s menší zkušeností, který dokáže chápat věci v souvislostech a bude mít vhled do propojení potřeb uživatelů ERP a funkcionalit systému. Pozice je vhodná i pro juniornější či zkušenější kandidáty.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání IT, matematika, analytika….
  • zkušenost s ERP systémy, SAP / výhodou
  • analytické myšlení, schopnost řešit problémy, učenlivost, komunikativnost
  • schopnost mít vhled do procesů a business firmy, ochotu spolupracovat
  • dobré IT dovednosti, balíček Microsoft, výhodou tvorba Maker a scriptů, SQL
  • anglický jazyk (slovem i písmem), komunikace se zahraničím
  • ochota řešit nečekané události a požadavky uživatelů

Pracovní náplň:

  • podpora uživatelů při každodenním využívání ERP systému
  • úzká spolupráce s dvěma kolegy v týmu, intenzivní zaškolení
  • orientace ve firemních procesech (fungování jednotlivých odděleních a jejich potřebách, business a práce se zákazníky, zakázkami…)
  • průběžná dokumentace změn v ERP systému, zlepšování jeho kvality
  • denní kontroly klíčových transakcí, identifikace odchylek, koordinace náprav
  • správy klíčových zdrojů (ceníky, zákazníci, dodavatelé, lokální položky..)
  • udržování integrity systému s pohledu sales i supply chain, financí
  • provádění diagnostických testů, iniciace údržby a nápravy dat v příslušných oblastech
  • komunikace s centrálou v AJ na aktualizacích a dokumentace procesů ERP
  • realizace úkolů v součinnosti s ERP System Managementem

Nabízíme:

  • příjemný a přátelský pracovní tým
  • odborná školení a zaškolení
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • příjemné pracovní prostředí, sídlo u stanice metra
  • nástup možný dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz