FINANCIAL CONTROLLER / Finanční kontroler – energetika

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro významnou holdingovou zahraniční společnost působící v oblasti energetiky, hledáme Financial controllera(ku), který bude posilou týmu několika controllerů a bude zodpovídat za reproting a controlling několika společností. Pozice je spíše mediorní a je další novou posilou pětičlenného týmu.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • dobrá znalost principů účetnictví a IFRS
  • odpovídající praxe na obdobné pozici 3 roky
  • znalost analýz finančních výkazů
  • velmi dobrá znalost PC (pokročile Excel- kontingenční tabulky, znalost maker výhodou).
  • výborné analytické schopnosti, pečlivost, spolehlivost
  • vlastní iniciativa a nezávislost při řešení svěřených úkolů, pracovní flexibilita
  • aktivní znalost AJ, výborná ČJ
  • ochota k občasnému cestování ( párkrát do roka)

Pracovní náplň:

  • pravidelný reporting, analýzy odchylek a komentáře pro management v ČR
  • analýzy finančních dat (náklady, výnosy, aktiva, pasiva)
  • analýzy obchodních, výrobních a technických dat ( př. zákazníci, prodeje, účinnost výroby)
  • reporting v AJ pro mateřskou společnost dle IFRS včetně sestavení konsolidace
  • vyhodnocení plnění výsledků a jejich komentáře, metodik reportingu
  • spolupráce na tvorbě plánu v rámci celé skupiny
  • tvorby ad-hoc ekonomických analýz v rámci celé skupiny
  • práce v SAP, s Excelem, Power BI, BW, rozvoj nových nástrojů, digitalizace (RPA)
  • úzká komunikace s finančním manažerem a ostatními odděleními společnosti

Nabízíme:

  • zajímavou, komplexní pozici v oblasti controllingu
  • příjemné pracovní prostředí se sídlem u metra B
  • sympatický menší tým 5 kolegů v controllingu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zajímavé zaměstnanecké benefity
  • nástup je aktuální, dohoda možná

V případě zájmu zašlete své CV v českém i anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz

V případě zájmu prosíme vyplňte následující poptávkový formulář:

    Zasláním životopisu a dalších dokumentů, udělujte souhlas se zařazením svých osobních údajů do databáze personální agentury OPENN s.r.o. a s jejich dalším zpracováním za účelem zprostředkování zaměstnání a souvisejících služeb.

    Vytisknout nabídku