FINANCIAL CONTROLLER / Finanční kontroler s AJ

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky a zdravotní techniky hledáme financial controllera, který má praxi a rád by se věnoval nadále controllingu v týmu s dalšími několika kolegy. Bude se věnovat mezinárodnímu controllingu a reportingu, denně komunikovat v AJ.

Požadujeme:

  • praxe cca 5 let na obdobné pozici (finanční analytik, controlling, reporting)
  • odborné zkušenosti ze zahraniční firmy, znalost IFRS
  • výborná znalost Excel (kontingenční tabulky, makra, power queries)
  • znalost SAP, (BW výhodou), Navision,OBIS, HFM Smart – též výhodou
  • znalost českých účetních předpisů / souvstažností
  • výborné analytické, metodické a koncepční myšlení
  • samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovost
  • aktivní znalost AJ ( denní komunikace slovem i písmem se zahraničím )

Pracovní náplň:

  • pravidelný controlling obchodních aktivit
  • zpracování reportů pro prodejní týmy a management
  • tvorba reportů – slučování různých zdrojů dat do jednoho celku (nutná znalost kontingenční tabulky, makro, power query)
  • podpora obchodních divizí při sledování a analýze ziskovosti
  • tvorba a přípravy pravidelných ad-hoc analýz a reportů
  • kontrola správnosti účtování nákladů
  • realizace měsíčních, kvartálních a ročních závěrek (dohady, rezervy – tvorba / kontrola)
  • spolupráce při auditech společnosti

Nabízíme:

  • přátelské a příjemné pracovní prostředí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • samostatnou a zajímavou práci
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • místo pracoviště u stanice metra A
  • nástup možný ihned

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat své CV v českém i anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz