FINANCIAL CONTROLLER / Finanční kontroler ( zahr.spol.)

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky a zdravotní techniky hledáme financial controllera, který má praxi a rád by se věnoval nadále controllingu v týmu s dalšími 2 kolegy.

Požadujeme:
– vzdělání ekonomického směru
– praxe na obdobné pozici v mezinárodní spol.
– znalost českých účetních standardů (IFRS vítáno)
– dobrou znalost Excelu, SAP výhodou
– aktivní znalost AJ ( komunikace se zahraničím, nadřízený je cizinec)

Pracovní náplň:
– pravidelný controlling obchodních aktivit
– spolupráce při tvorbě finančních plánů a jejich kontrola
– podpora obchodních divizí při sledování a analýze ziskovosti
– tvorba a přípravy pravidelných ad-hoc analýz a reportů
– realizace měsíčních a ročních závěrek
– spolupráce při auditech společnosti

Nabízíme:
– přátelské a příjemné pracovní prostředí
– zázemí stabilní zahraniční společnosti
– samostatnou a zajímavou práci
– motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
– místo pracoviště u stanice metra A

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte zaslat své CV v českém i anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz