Finanční asistentka / Junior účetní

Administrativa / Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro mezinárodní společnost, hledáme posilu finančního týmu na pozici Junior účetní / Finanční asistentka. Jedná se o pozici, která je prozatím nastavena na dobu určitou s reálnou možností následného prodloužení. Pozice je svým charakterem vhodná pro kandidátky po rodičovské dovolené nebo pro studentky posledního ročníku VŠ, případně pro nedávné absolventky ekonomické SŠ s praxí v oboru. Jedná se o pozici rutinnějšího rázu v příjemném pracovním prostředí stabilní společnosti.

Co požadujeme:
– SŠ vzdělání ekonomického směru
– komunikativní znalost AJ (zejména maily)
– znalost účetní problematiky, praxe v účetnictví
– práce s PC – MS Office, Excel
– znalost MS Axapta 2012 výhodou (není podmínka)
– analytické a komunikační dovednosti, samostatnost
– hledáme týmového hráče, vstřícného, s příjemným vystupováním
– flexibilní, stresuodolná, praktická a pečlivá osobnost

Jaká je náplň práce:
– evidence a kontrola přijatých faktur
– účtování bankovních výpisů a párování faktur
– správa dat od dodavatelů a odběratelů
– spolupráce při auditech a daňových kontrolách
– spolupráce s logistikou – vybrané skladové a logistické operace s přesahem do účetnictví
– správa a evidence palet
– správa leasingů, evidence smluv
– další činnosti spojené s chodem financí

Co nabízíme:
– pracovní poměr na dobu určitou ve stabilní prosperující zahraniční společnosti
– samostatnou, různorodou náplň práce v účetní oblasti, neformální přátelské pracovní prostředí
– možnost zaškolení a čerpání pracovních benefitů – školení, stravenky, flexi, atd.
– místo výkonu Praha 4

Těším se na Vaše profesní životopisy!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz