Finanční Controller & Reporting Specialist

Bankovnictví a finanční služby / Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro mezinárodní společnost, působící v oblasti technických produktů pro farmacii, bezpečnost, hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici Finanční Controller & Reporting Specialista. Jedná se o pozici, která je určena pro juniorního i seniorního kandidáta.

Požadujeme:

– VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru

– praxe a profesní zájem o oblast financí, controllingů, business analýz

– znalost platných zákonů, norem, předpisů v dané oblasti

– znalost mezinárodních účetních standardů (IFRS)

– AJ na aktivní úrovni – komunikace se zahraniční centrálou

– znalost práce v systému Navision výhodou

– velmi dobrá znalost práce v Excel (makra výhodou)

– komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, pečlivost

– samostatnost, proaktivní přístup k řešení projektů

– týmový hráč, flexibilita, spolehlivost

Náplň práce:

– Reporting měsíční závěrky

– Planning / Budgeting – sestavování a reportování plánů obratu a finančních výkazů

– Controlling / Analýzy pro interní i globální korporátní potřebu

– Interní audit – monitoring, spolupráce

– Treasury – finanční a managerské účetnictví

– práce v Navision – workflow procesy, kontrola, nastavování, optimalizace

– průběžné sledování změn lokálních zákonů, norem a předpisů v dané oblasti a následná aplikace

Nabízíme:

– různorodou práci na juniorní/seniorní controllingové pozici v mezinárodní společnosti

– nástup ihned

– zázemí stabilní společnosti

– příjemný pracovní tým a prostředí

– odpovídající platové ohodnocení, zajímavé benefity

– pracoviště Praha – východ, Čestlice

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, splňujete výše uvedené požadavky a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz