Finanční Controller

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro mezinárodní automotive společnost, prodej a obchod, hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici Finanční Controller. Jedná se o samostatnou pozici, která zpracovává účetní a obchodní data pro účely controllingu.

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru

– praxe ve financích, na pozici controller

– znalost platných zákonů, norem, předpisů

– pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, velké množství dat))

– AJ na pokročilé úrovni – komunikace s centrálou

– analytické myšlení, znalost práce v SAP výhodou, nikoli podmínkou

– komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, pečlivost

– samostatnost, proaktivní přístup k řešení projektů

– týmový hráč, flexibilita, spolehlivost

Náplň práce:

– spolupráce při měsíčních závěrkách

– měsíční reporting

– dohled nad účetními záznamy a spolupráce s účtárnou

– zodpovědnost za dílčí části controlling (režie, rezervy, a další)

– měsíční intercompany transakce

– finanční plánování a sledování odchylek

– práce s daty, jejich vyhodnocování, analýzy

– podpora jednostlivých oddělení ve společnosti (obchod, marketing, servis)

– podpora finančního auditu a daňového poradce

– výkazy pro statistický úřad

Nabízíme:

– různorodou práci na finanční controllingové pozici v mezinárodní společnosti

– nástup možný ihned

– zázemí stabilní společnosti

– příjemné pracovní prostředí

– přátelský kolektiv

– odpovídající platové ohodnocení

– pracoviště Praha – východ, Čestlice

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz