Finanční Specialista / Accountant – junior

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro mezinárodní společnost z oblasti distribuce a zásobování pohonnými hmotami a správou vozového parku pro klienty, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Finanční Specialista / Accountant – junior.

Jedná se o práci v menším týmu stabilní společnosti, která je pozicí pro zastřešení aktivit v oblasti účetnictví a navázaných finančních operací pro českou a slovenskou pobočku. Pozice je záskokem za mateřskou dovolenou – zatím 2 roky. Pozice je vhodná profilem pro juniorní kandidáty, kteří buď aktuálně dokončují studium VŠ nebo jsou pár let po dokončení studií a mají pracovní zkušenosti ve finanční, účetní oblasti, ideálně v mezinárodní společnosti.
U dané pozice se počítá s pokračováním pracovní spolupráce.

Požadujeme:
– VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
– praxe na finanční pozici, ideálně v mezinárodní společnosti
– schopnost zpracovávat samostatně účetní operace, znalost platných zákonů, norem, předpisů
– velmi dobrá znalost práce v MS Excel
– AJ na pokročilé úrovni – pracovní využití, aktivní znalost českého jazyka
– komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, pečlivost
– samostatnost, proaktivní přístup, chuť vzdělávat se v oboru
– týmovost, flexibilita, spolehlivost

Náplň práce:
– spolupráce s hlavní účetní při finančních, účetních operacích a činnostech
– spolupráce při měsíčních závěrkách
– spolupráce při finančních aktivitách – budget, vapex, analýzy, profit, marže
– účtování hlavní knihy
– travel expenses
– příprava podkladů pro mzdy, komunikace s úřady, bankami
– spolupráce s interním, externím auditem a daňovým poradcem
– spolupráce s hlavní účetní při závěrkách, rekonciliacích
– statistiky, analýzy

Nabízíme:
– různorodou práci na finanční pozici v mezinárodní společnosti – prostor pro profesní růst
– nástup možný červen – červenec 2022
– zázemí stabilní společnosti, široká škála zaměstnaneckých benefitů
– práci v příjemném menším týmu
– příjemné pracovní prostředí – Praha 8 – Karlín
– odpovídající platové ohodnocení, mobil, notebook

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz