FINANČNÍ ÚČETNÍ (energetika) junior či senior

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro významnou holdingovou mezinárodní společnost z oblasti energetiky, hledáme do finančního týmu Finanční účetní – „Všeobecnou účetní“, která bude mít zodpovědnost za určitý záběr aktivit v oblasti účetnictví.

Požadujeme:
– VŠ/SŠ vzdělání
– zkušenost v oblasti účetnictví 1-2 roky
– praxe s účetním SW SAP výhodou
– dobrá znalost PC (MS Office)
– znalost AJ spíše pasivní ( potřeba v písemné formě)
– samostatnost i týmovost, pečlivost, ochotu rychle se učit

Pracovní náplň:
– účtování faktur vydaných a přijatých, vedení pokladny
– evidence přehledu CASH-FLOW, statistické výkazy
– evidence majetku
– denní komunikace s hlavní účetní a kolegy z controllingu
– spolupráce při zajištění podkladů pro controlling a výkaznictví podle českých a mezinárodních účetních standardů
– komunikace s úřady, institucemi, auditory, daňovými poradci, apod.
– podávání elektronických hlášení na portálu České daňové správy (DPH, silniční daň , Souhrnné hlášení a srážková daň )

Nabízíme:
– samostatnou, komplexní a odpovědnou práci v přátelském týmu
– zázemí mezinárodní firmy se sídlem v dostupnosti metra v moderních prostorách nedaleko centra Prahy
– motivující platové ohodnocení, možnost jazykového i dalšího vzdělávání
– bohaté zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, apod.)
– termín nástupu dohodou

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz