Finanční účetní Junior

Administrativa / Ekonomika a podnikové finance / Pojišťovnictví · Praha

Pro mezinárodní konzultačně poradenskou společnost, hledáme novou kolegyni na pozici Finanční účetní.
Pozice je vhodná jak pro kandidáty s praxí, tak pro čerstvé absolventy s praxí v oboru účetnictví. Jedná se o práci v příjemném a atraktivním pracovním prostředí.

Profil kandidáta:
– SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomický směr
– praxe na podobné pozici 1 rok

– znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího

– orientaci v účetních zákonech, předpisech, pravidlech
– schopnost týmové spolupráce a samostatné práce
– AJ na středně pokročilé úrovni
– flexibilita, spolehlivost, preciznost, loajalita
– příjemné vystupování
– znalost MS Excel na pokročilé úrovni

Náplň práce:
– párování pohledávek
– rekonciliace a přeceňování účtů pohledávek
– spolupráce s daňovým oddělením směrem k pohledávkám
– tvorba opravných položek a výpomoc při účtování přijatých faktur

Nabízíme:
– nástup možný ihned
– zázemí stabilní mezinárodní společnosti
– atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy
– práci v příjemném týmu kolegyň
– širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (6 týdnů dovolené, výběr z kafeterie – fitness centra, penzijní a životní připojištění, kulturní akce, jazykové kurzy, zdravotní péče, wellness a další)
– pracoviště Praha 1

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, splňujete výše uvedené požadavky a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz