Finanční účetní/pojišťovnictví

Administrativa / Ekonomika a podnikové finance / Pojišťovnictví · Praha

Pro mezinárodní společnost z oblasti financí a pojišťovnictví, hledáme novou kolegyni na pozici Finanční účetní.

Pozice je vhodná jak pro kandidáty s praxí, tak pro čerstvé absolventy s praxí v oboru účetnictví. Jedná se o práci v příjemném a přátelském prostředí mezinárodní korporátní pojišťovny.

Profil kandidáta:
– SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomický směr
– praxe na podobné pozici 1 rok
– orientaci v účetních zákonech, předpisech, pravidlech
– schopnost týmové spolupráce a samostatné práce
– AJ na komunikativní úrovni
– flexibilita, spolehlivost, preciznost, loajalita
– příjemné vystupování
– znalost MS Excel na pokročilé úrovni

Náplň práce:
– Zpracování pohledávek a závazků v systému SUN
– Spolupráce při přípravě konsolidace komunikuje v rámci společnosti
– řešení nespárovaných položek do 1 měsíce od data vzniku
– Podpora procesu upomínek
– Účtování hlavní knihy, dohadné položky, účty nákladů a výnosů příštích období, registr majetku
– Spolupráce při přípravě měsíčních a kvartálních účetních závěrek
– Dodržování požadovaných vnitrofiremních postupů a předpisů

Nabízíme:
– nástup možný ihned
– zázemí stabilní mezinárodní společnosti
– atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy
– odpovídající platové ohodnocení
– zaměstnanecké benefit (5 týdnů dovolené, výběr z kafeterie – fitness centra, penzijní a životní připojištění, kupon MHD a další)
– pracoviště Praha 4 – Pankrác

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, splňujete výše uvedené požadavky a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz