FINANČNÍ ÚČETNÍ

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro našeho klienta, prestižní nadnárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme zkušeného/nou:

Náplň práce:

  • Pořizování, účtování došlých a vystavených faktur
  • Přefakturace nákladů na pobočky
  • Účtování bankovních výpisů v CZK a v cizích měnách
  • Zpracování, odeslání a vyřízení upomínek pro tuzemské a zahraniční klienty
  • Kontrola účetních sestav
  • Spolupráce na měsíčních/ročních závěrkách

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Praxe min. 3 roky na pozici účetní
  • Znalost účetního SW Twist výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • Přátelský a týmový kolektiv
  • Úzká spolupráce s kolegy v týmu a napříč společností
  • Platové podmínky odpovídající dané pozici + osobní hodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • MultiSport kartu
  • Vzdělávání na pracovišti i mimo něj (kurzy, školení, e-learning)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz