FIREMNÍ PRÁVNÍK s AJ / Company Lawyer

Právní služby · Praha

Pro významnou poradenskou zahraniční společnost, která pracuje v řadě oblastí, hledáme Firemního právníka jako novou posilu k seniornímu kolegovi. Právní činnosti se budou týkat lokálně České republiky, ale občas může být přesah i do zahraničí. Aktivní AJ je nutností.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti práva
  • praxe v oblasti firemního a obchodního práva v cca 3-5 let v mezinárodní spol. či AK
  • Znalost českého právního systému a legislativy
  • Zkušenost z komerční oblasti a business prostředí vítána
  • Komunikativnost, pracovitost, pozitivní nastavení
  • Loajalitu k firmě, samostatnost, spolehlivost, týmovost
  • AJ na aktivní úrovni, aktivní český jazyk též nutný
  • Ochotu se dále učit a vzdělávat v právní oblasti

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za část právní agendy společnosti v různých oblastech
  • Spolupráce s právníky kolegy v týmu, denní komunikace s managery projektů a právní poradenství vztahující k jejich business aktivitám a potřebám
  • Přípravy smluv, právní dokumentace
  • Navrhování, přezkoumávání a připomínkování právních dokumentů, smluv
  • Zjišťování právních a legislativních informací dle potřeby na různá témata
  • Poskytování právního poradenství spolupracovníkům a managementu
  • Právní podpora v oblasti dodržování předpisů, obchodního práva, pracovního práva, GDPR, smluvní podpora HR oddělení
  • Sledování legislativních změn a vyhodnocení dopadů na činnost společnosti
  • Úzká spolupráce s managementem společnosti a regionálním managerem v zahraničí
  • Účast na pravidelných interních setkáních, poradách a jednáních s managery divizí

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prestižní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Profesní růst, zajímavou, pestrou, samostatnou a zodpovědnou pozici
  • Možnost participovat na lokálních i mezinárodních projektech
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • Místo pracoviště u stanice metra
  • Motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • Nástupu dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v českém a anglickém jazyce.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz