Frontend vývojář senior

IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Telekomunikace · Praha

Náš klient, poskytovatel telekomunikačních služeb pro velkoobchodní a korporátní zákazníky, hledá vhodného kandidáta na pozici Frontend vývojář-senior.

Náplň práce:

  • Rozvoj aplikační a management platformy pro HbbTV řešení
  • Vývoj nových aplikací, modulů a rozhraní
  • Dokumentace k vyvinutému software
  • Rozvoj stávajícího kódu
  • Spolupráce na návrhu nových řešení
  • Provádění unit a integračních testů
  • Komunikace s interním zákazníkem a externími dodavateli

 Požadujeme:

  • VŠ / SŠ vzdělání
  • Znalost tvorby webových stránek v XHTML
  • Znalost psaní čistého Javascriptu
  • Zkušenosti s vývojem v některém z JS framework
  • Znalost některého verzovacího nástroje
  • Znalost vývoje na Linux platform
  • Velmi dobré analytické schopnosti

 Nabízíme:

  • Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost seberealizace a profesního růstu v rámci společnosti
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefit
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Týden dovolené navíc, 4 dny zdravotního volna

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz