GRAFIK junior / E – shop specialista

Kultura, umění a tvůrčí práce / Marketing / Média, reklama a PR · Praha

Pro společnost z oblasti designového nábytku (zahraničních značek), dodavatele vybavení interiérů kanceláří, hotelů, restaurací, komerčních budov i soukromých vil a domů, obsazujeme novou pozici GRAFIK junior/ e-shop specialista ( produktový specialista) který bude zpracovávat informace o produktech a zadávat je na web a e-shop, připravovat bunnery.

Požadujeme:

  • zkušenost s drobnou grafickou prací s DTB, e-shopy či weby apod.
  • smysl pro techniku a pro detail, spolehlivost, týmovost
  • kreativní a grafické cítění, znalost Photoshop a InDesign
  • zkušenost se základy HTML výhodou
  • základní zkušenosti a úpravou webů
  • komunikativní znalost AJ ( práce s AJ textem)

Náplň práce:

  • spolupráce na grafickém obsahu – bunnery, podklady na web, sociální sítě
  • denní komunikace se sales, marketingovým/ on-line managerem
  • zadávání produktových popisů, parametrů, ceníků, fotografií do systémů
  • plnění ERP systému a e-shopu, kontrola po produktové stránce
  • pravidelná aktualizace dat k produktům ( ceny, obrázky, fota, informace..)
  • drobnější grafické práce dle potřeby pro soc. sítě, MKT akce apod..
  • práce s podklady od zahraničních výrobců

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou a kreativní práci
  • příjemné designové pracovní prostředí v širším centru Prahy
  • možnost profesního a osobnostního růstu
  • menší přátelský tým a práci na zajímavých projektech
  • odpovídající mzdové ohodnocení, benefity a možnost zaškolení
  • nástup možný leden/ únor/ březen 2020 či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz