HLAVNÍ ÚČETNÍ/CHIEF ACCOUNTANT CZ/SK

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro mezinárodní korporaci (technické a chemické produkty), hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní/Chief Accountant CZ/SK.

Profil kandidáta:
– VŠ vzdělání, ideálně ekonomický, finanční, business směr
– praxe na podobné pozici 5 a více let
– znalost český účetních zákonů, legislativy (znalost slovenských vítána)
– znalost práce v ERP systémech, zejména SAP R3 – výhodou
– schopnost týmové i samostatné práce
– ČJ a AJ na pokročilé úrovni
– flexibilita, spolehlivost, preciznost
– zkušenosti s fungováním outsorcingu finance (SSC)
– schopnost komunikace, argumentace, vyjednávání
– managerské zkušenosti (vedení menšího týmu účetních)

Náplň práce:
– Zodpovědnost za fungování financí z pohledu účetnictví, DPH, legislativy
– Měsíční a roční závěrky ve spolupráci s controllery
– Práce s čísly, s daty, statistiky, práce v ERP systémech, SAP
– Dohled a podpora nad lokálním finančním týmem
– Spolupráce s daňovými poradci
– Audit – organizace, příprava dokumentů, spolupráce s auditory
– Úzká spolupráce s nadřízeným Finančním managerem (plánování cash flow atd.)
Nabízíme:
– Pracovně zajímavou a pestrou pozici v mezinárodní společnosti
– Pracoviště Praha 8
– Odpovídající platové ohodnocení s návazným bonusovým systémem
– zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doma, možnost občasného home office, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzdělávání, telefon, notebook)

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz