Hlavní účetní / pojišťovnictví

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro mezinárodní společnost z oblasti financí a pojišťovnictví, hledáme novou kolegyni na pozici Hlavní účetní. Práce je v příjemném menším týmu stabilní, přátelské společnosti. Jedná se o nově vzniklou pozici ve finančním týmu.

Profil kandidáta:
– SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomický směr
– praxe na podobné pozici 3-4 roky, ideálně v pojišťovnictví nebo bankovnictví
– orientaci v účetních zákonech, předpisech, pravidlech
– znalost práce v systému SUN výhodou
– schopnost týmové spolupráce a samostatné práce
– AJ na pokročilé úrovni – nutné, AJ je pracovní jazyk
– flexibilita, spolehlivost, preciznost
– příjemné vystupování
– znalost MS Excel na pokročilé úrovni

Náplň práce:
• Příprava měsíčních a ročních závěrek včetně skupinového reportingu
• Podpora finančního manažera při přípravě auditu a daňového přiznání
• Dohled a podpora lokálního finančního oddělení
• Příprava přiznání DPH
• Rekonciliace účtů rozvahy
• Dodržování požadovaných vnitrofiremních postupů a předpisů

Nabízíme:
– nástup možný ihned
– zázemí stabilní mezinárodní společnosti
– atraktivní pracovní prostředí – Praha 4 – Pankrác (u metra)
– odpovídající platové ohodnocení
– zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, výběr z kafeterie – fitness centra, sport, kultura, kupon MHD, penzijní a životní připojištění a další)

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, splňujete výše uvedené požadavky a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz