HLAVNÍ ÚČETNÍ

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro úspěšnou, stabilní českou společnost působící v oblasti dopravy a dopravního značení, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Hlavní účetní. Lokalita pracoviště je Praha 4 – Braník. Pracovní prostředí je vlastní samostatná vybavená kancelář.

Požadujeme:
– SŠ vzdělání (ekonomický směr)
– pracovní zkušenosti na samostatné účetní pozici
– organizační a komunikační dovednosti
– přátelskou, pozitivní povahu, schopnost týmové spolupráce, empatii
– schopnost rychle se zaučit
– schopnost práce na PC – základní Office balíček
– znalost účetního programu Info Ofice vítána – není podmínkou, bude zaučení!

Náplň práce:
– vedení podvojného účetnictví
– zpracování účetní závěrky a DPPO
– vedení mzdového účetnictví
– silniční daň, zpracování statistických hlášení

Nabízíme:
– dlouhodobou perspektivu danou stabilní pozicí firmy na trhu
– motivující finanční ohodnocení – 13. + 14. plat
– penzijní spoření, mobilní telefon
– práci na HPP v příjemném kolektivu
– nástup – únor/březen 2022

Těšíme se na Vaše profesní životopisy!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz