HR ANALYTIK/ČKA

Personalistika a HR / Věda a výzkum · Praha

Pro našeho klienta, prestižní nadnárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme:

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost Zákoníku práce a pracovně-právní legislativy
  • Pokročilá znalost MS Office, zejména Excel (analytické a logické myšlení)
  • zkušenosti se správou HR a mzdových systémů výhodou
  • AJ na komunikativní úrovní (slovem i písmem)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zaměření na detaily, čísla, tabulky, reporting
  • Samostatnost, důslednost, zodpovědnost, týmovost

Náplň práce:

  • Tvorba analýz, statistik a reportů za Českou republiku a zahraničí
  • Agenda odměňování zaměstnanců (bonusy, platové ohodnocení, průzkum mezd)
  • Správa zaměstnaneckých benefitů
  • Podpora digitalizace HR
  • HR administrativa (příprava pracovně-právní dokumentace, úprava interních směrnic, sharepoint, GDPR)
  • Správa a aktualizace HR a mzdového systému
  • Zajištění Trainee programu a povinných praxí studentů odborných SŠ a VŠ
  • Spolupráce na dalších projektech HR týmu

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Vybavení pro práci NTB, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • MultiSport karta
  • Vzdělávání (kurzy, školení, e-learning)

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz